Şişli eşya depolama şirketleri aynı zamanda nakliye işlemlerini de yerine getirmektedir. Şişli eşya deposu konusunda kurumsal depolama alanları ile son yılların parlayan evden eve depolama şirketi hizmetlerine hoş geldiniz.

Firmamız depolama konusunda oldukça yenilikçi hizmetler geliştirerek depolama alanında oldukça geniş yelpazeli depolama alanlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Şişli parça ya da bütün evinizin depolanması konusunda son derece deneyimli hizmetler sunmaktadır. Eşya depolama oldukça pratik isteyen işlerin başında gelmekle beraber, dikkat ve sorumluluk isteyen bir iştir.

Şişli Eşya Depolama Hizmetleri %20 İndirimli 

Şişli eşya depolama alanları ile oldukça ekonomik fiyatlar sunan depolama şirketimiz, son yılların bölgede en çok tercih edilen depolama ve taşıma şirketi konumunda yer almaktadır. Eşya depolama fiyatlarını indirimli fiyatları ile listeleyecek olursak;

1+1 Depolama ücreti 200 TL, 2+1 Depolama ücreti 300 TL, 3+1 Depolama Fiyatları 400 TL bu fiyatlar depolama süresi göz önünde bulundurularak, daha uygun fiyatlara da sunulabilir.

Şişli eşya deposu ve bütün yapılacak hizmetleri fatura dahil fiyatlar içinde hesaplanarak sunuyor. Firmamız istemeniz halinde bireysel ya da kurumsal müşterilerini sizlere referans olması açısında görüşme sağlayabilmektedir.

Şişli nakliyat depolama konusunda müşterilerine her zaman yol gösterici ve aydınlatıcı bilgiler sunarak akıllarda oluşabilecek sorulara açıklık getirmektedir. Ayrıntılar için firmamız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Kağıthane eşya depolama için tıklayın